CleverCLEAN PRO keraamikale ja sanitaartehnilistele seadmetele

  • Tiheda konsistentsiga piimjas meeldiva lõhnaga vedelik värvitud, plast- ja metallpindade ja santehnilise keraamika töötlemiseks.
  • Parandab santehniliste seadmete välisilmet.
  • Töödeldud pinnad on kaitstud vee kuivamisel tekkivate plekkide ja sadestunud soolade sisseimbumisest pinda.
  • Peale töötlemist on lihtne määrdunud kohad lapi abil puhastada.
  • Vahend on keskkonnasõbralik.
  • Töötlemisel jälgida kasutusjuhendit.

Puhastust kergendav pinnakaitsevahend terasest, värvilistest metallidest ja keraamikast esemete, sanitaartehnika ja keraamiliste pindade kaitsmiseks ja poleerimiseks. Sobib ka klaasist ja plastikust dušikabiinidele. Kergendab ja kiirendab oluliselt pindade puhastamist ja hooldust ning värskendab pindade väljanägemist.

Töötlemata pinnad vannitoas, WC-s ja sansõlmedes on reeglina poorsed, mis teeb nende pesemise ja puhastamise keeruliseks. Seebimustusel, sooladel, mineraalidel ja muul mustusel on lihtne pinnale kinnituda ning nad imenduvad aja jooksul sügavale pinda. Profitoode CleverCLEAN PRO keraamikale ja sanitaartehnilistele seadmetele katab kõik pindade ebatasasused ja kriimustused ning mustusel ei ole võimalik pinda sisse imbuda. Peale töötlemist on pinnad siledad ning tänu tootes sisalduvatele nanoosakestele ka vetthülgavad. Puhastamist kergendav toode sobib kõikide vannitoas, WCs ja sansõlmedes paiknevate pindade hooldamiseks.

Tänu kaitsva kihi tekkele on pindadel tugevalt pärsitud infektsioonide, bakterite ja muude mikroorganismide levik. Tekib kaitse korrosiooni ja hallituse vastu, sest puudub poorne pind, mille külge mustus pidama jääks.

Kaitsekiht polümeriseerub 2 tunni jooksul peale töödeldavale pinnale kandmist, moodustades 0,01-0,03 mm paksuse elastse läbipaistva kile. Vahend sisaldab nanokomponente, mis tagavad kaitsekihi omadused täielikult 12 tunni möödumisel.

Vahendi kulu on ökonoomne – ühe ruutmeetri töötlemiseks kulub keskmiselt vaid 3 grammi (ühest pudelist piisab 120-150m2 suuruse pinna töötlemiseks). Töödeldud pinna puhastamisel puudub vajadus kasutada happelisi või leeliseliseid puhastusvahendeid. Peale töötlemist on lihtne määrdunud kohad lapi abil puhastada.

Paku oma klientidele parimat ning hoia kokku enda aega ja raha. Vali keskkonnasõbralik ja puhastusprotsessi lihtsustav vahend CleverCLEAN PRO keraamikale ja sanitaartehnilistele seadmetele!


Защитные средства для ванных и туалетных комнат не являются моющим средством, не содержат абразивных частиц, агрессивных кислот и щелочей, не повреждают поверхности. Они представляет собой смесь жидких полимеров, содержащих в своем составе нано-дисперсные компоненты. Средства образуют на сантехнических поверхностях невидимое нано защитное покрытие, препятствующее коррозии и загрязнению поверхностей. Защищенные поверхности приобретает водо- и грязеотталкивающие свойства. Вследствие этого снижается вероятность образования налета на поверхностях, влага не застаивается и уменьшается риск распространения инфекций. Улучшается общая гигиена. Средства для ванной и туалета препятствуют образованию солевых подтеков и отложений, поверхность после нанесения и полирования самоочищается и сохраняет на долгое время презентабельный вид.

Обработанные поверхности приобретают глубокий и приятный блеск.Обработка санузла

Обработка санузла

Созданные на основе нано технологии, средства для ванных комнат и уборки санузлов применяются для облицовочной плитки и сантехнического оборудования из керамики, хромированной стали, цветных металлов, пластика и стекла. Продукты можно также применять для ухода за стеклами душевых кабинок.